Σχεδιαστές » C » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Sweet Sun Christian Dior για γυναίκες

Sweet Sun Christian Dior για γυναίκες

Το είχα : 1

Sweet Sun Christian Dior για γυναίκες Εικόνες

Sweet Sun από Christian Dior είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Sweet Sun κυκλοφόρησε το έτος 2004. Οι νότες κορυφής είναι πορτοκάλι και Μανταριν ορανζ; οι μεσαίες νότες είναι τζίντζερ, γιασεμί και λουλούδι τιαρέ; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος και Βανίλια.

πορτοκάλι Μανταριν ορανζ

τζίντζερ γιασεμί λουλούδι τιαρέ

Μόσχος Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Sweet Sun by Christian Dior.

Sweet Sun Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior Sweet Sun fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior Sweet Sun, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Sweet Sun by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Sweet Sun by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Guerlain Chamade Bvlgari BLV Notte Pour Femme Estée Lauder SpellBound Revlon Charlie Red Givenchy Harvest 2008: Ange ou Demon Jasmin Sambac Jessica Simpson Fancy Love Jean Charles Brosseau Fleurs d`Ombre Bergamote Bond No 9 Bond No. 9 Perfume The Crown Perfumery Co. Tanglewood Bouquet The Party The Garden Party Tuberose La Prairie Life Threads Ruby Bath House Indian Ginger and Orchid