Σχεδιαστές » C » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

C`est La Vie Christian Lacroix για γυναίκες

C`est La Vie Christian Lacroix για γυναίκες

Το έχω: 2 Το είχα : 1 Το θέλω: 2

C`est La Vie Christian Lacroix για γυναίκες Εικόνες C`est La Vie Christian Lacroix για γυναίκες Εικόνες C`est La Vie Christian Lacroix για γυναίκες Εικόνες

C`est La Vie από Christian Lacroix είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. C`est La Vie κυκλοφόρησε το έτος 1990. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Edouard Flechier. Το άρωμα περιέχει Αλδεϋδες, ανανάς, Γαρύφαλλο, τουμπερόζα, ίριδα, σανδαλόξυλο, άνθη πορτοκαλιάς, Κεχριμπάρι, πατσουλί, Μόσχος, Βενζόη , φύλλα φραγκοσταφυλλιάς, βατόμουρο, Βανίλια, Oσμανθός, ροδάκινο , γιασεμί, ηλιοτρόπιο, Υλάνγκ Υλάνγκ, Κέδρος, Περγαμόντο και τριαντάφυλλο.

Αλδεϋδες ανανάς Γαρύφαλλο τουμπερόζα ίριδα σανδαλόξυλο άνθη πορτοκαλιάς Κεχριμπάρι πατσουλί Μόσχος Βενζόη φύλλα φραγκοσταφυλλιάς βατόμουρο Βανίλια Oσμανθός ροδάκινο γιασεμί ηλιοτρόπιο Υλάνγκ Υλάνγκ Κέδρος Περγαμόντο τριαντάφυλλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about C`est La Vie by Christian Lacroix.

C`est La Vie Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Lacroix C`est La Vie fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Lacroix C`est La Vie, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει C`est La Vie by Christian Lacroix. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για C`est La Vie by Christian Lacroix αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Clinique Simply Clinique Comptoir Sud Pacifique Coeur de Vahine Etat Libre d`Orange Encens et Bubblegum Tocca Brigitte Nicole Farhi Femme Arrogance Arrogance Mix Vaniglia, Papaya Viktor&Rolf Flowerbomb La Vie En Rose Tom Ford Champaca Absolute Rasasi Sharina Popy Moreni Popy Moreni Arno Sorel Shaman Femme Parfums 06130 Feuille de Reglisse