Σχεδιαστές » C » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

C`est La Vie Christian Lacroix για γυναίκες

C`est La Vie Christian Lacroix για γυναίκες

Το έχω: 3 Το είχα : 1 Το θέλω: 1

C`est La Vie Christian Lacroix για γυναίκες Εικόνες C`est La Vie Christian Lacroix για γυναίκες Εικόνες C`est La Vie Christian Lacroix για γυναίκες Εικόνες

C`est La Vie από Christian Lacroix είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. C`est La Vie κυκλοφόρησε το έτος 1990. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Edouard Flechier. Το άρωμα περιέχει Αλδεϋδες, ανανάς, Γαρύφαλλο, τουμπερόζα, ίριδα, σανδαλόξυλο, άνθη πορτοκαλιάς, Κεχριμπάρι, πατσουλί, Μόσχος, Βενζόη , φύλλα φραγκοσταφυλλιάς, βατόμουρο, Βανίλια, Oσμανθός, ροδάκινο , γιασεμί, ηλιοτρόπιο, Υλάνγκ Υλάνγκ, Κέδρος, Περγαμόντο και τριαντάφυλλο.

Αλδεϋδες ανανάς Γαρύφαλλο τουμπερόζα ίριδα σανδαλόξυλο άνθη πορτοκαλιάς Κεχριμπάρι πατσουλί Μόσχος Βενζόη φύλλα φραγκοσταφυλλιάς βατόμουρο Βανίλια Oσμανθός ροδάκινο γιασεμί ηλιοτρόπιο Υλάνγκ Υλάνγκ Κέδρος Περγαμόντο τριαντάφυλλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about C`est La Vie by Christian Lacroix.

C`est La Vie Σχόλια Αρωμάτων

C`est La Vie by Christian Lacroix 5.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Lacroix C`est La Vie fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Lacroix C`est La Vie, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει C`est La Vie by Christian Lacroix. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για C`est La Vie by Christian Lacroix αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Annayake Matsuri Givenchy Hot Couture Collection No.1 Gloria Vanderbilt Vanderbilt Christina Aguilera Christina Aguilera Paco Rabanne Ultraviolet Fluoressence Calvin Klein Euphoria Crystal Edition Cacharel Amor Amor Tentation Tocca Brigitte Coty Vanilla Fields Winter Erreuno Erreuno Jean Patou Moment Supreme Swiss Arabian Nawaal