Σχεδιαστές » C » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Rouge Christian Lacroix για γυναίκες

Rouge Christian Lacroix για γυναίκες

Rouge Christian Lacroix για γυναίκες Εικόνες Rouge Christian Lacroix για γυναίκες Εικόνες Rouge Christian Lacroix για γυναίκες Εικόνες

Rouge από Christian Lacroix είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Rouge κυκλοφόρησε το έτος 2007. Rouge έχει δημιουργηθεί από Laurent Le Guernec και Carlos Benaim. Οι νότες κορυφής είναι πορτοκάλι , πιπέρι λευκό και κόκκινη παιώνια; οι μεσαίες νότες είναι Λωτός και Oσμανθός; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, Μόσχος και ξύλο κασμίρι.

πορτοκάλι πιπέρι λευκό κόκκινη παιώνια

Λωτός Oσμανθός

πατσουλί Μόσχος ξύλο κασμίρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Rouge by Christian Lacroix.

Rouge Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Lacroix Rouge fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Lacroix Rouge, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Rouge by Christian Lacroix. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Rouge by Christian Lacroix αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Clinique Aromatics Elixir La Perla La Perla Yves Rocher Comme une Evidence Montana Montana Mood Sexy Sean John Unforgivable Women Black Leonard Tamango Ineke Balmy Days & Sundays Ralph Lauren Romance Always Yours B Never Too Busy To Be Beautiful 1000 Kisses Deep Parfumerie Generale Corps et Ames Bruno Acampora Prima T Roxana Illuminated Perfume Gracing the Dawn