Σχεδιαστές » C » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Christina Aguilera by Night Christina Aguilera για γυναίκες

Το έχω: 2 Το θέλω: 1 Το άρωμα υπογραφής μου: 1

Christina Aguilera by Night Christina Aguilera για γυναίκες Βίντεο
Christina Aguilera by Night Christina Aguilera για γυναίκες Εικόνες

Christina Aguilera by Night από Christina Aguilera είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Christina Aguilera by Night κυκλοφόρησε το έτος 2009. Οι νότες κορυφής είναι φρέζια, κόκκινο μήλο, ραβέντι, μανταρίνι και ανανάς; οι μεσαίες νότες είναι ηλιοτρόπιο, άνθη ροδάκινιας και κρίνο της κοιλάδας; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, δρυς βρύα , Κεχριμπάρι και Βανιλια.

φρέζια κόκκινο μήλο ραβέντι μανταρίνι ανανάς

ηλιοτρόπιο άνθη ροδάκινιας κρίνο της κοιλάδας

σανδαλόξυλο δρυς βρύα Κεχριμπάρι Βανιλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Christina Aguilera by Night by Christina Aguilera.

Christina Aguilera by Night Σχόλια Αρωμάτων

pennny
pennny

Eιναι ενα αρωμα γλυκο αλλα χωρις να βαραινει η γλυκυτητα του...Ολα μαζι δενουν αρμονικα και οδηγουν σε μια εκρηξη θηλυκοτητας το λατρευω!Πολυ σεξυ και οποιος αντεξει............

Mar
2014
*sophi*
*sophi*

Αυτό το άρωμα το είχα δοκιμάσει πριν 3 χρόνια ,(οταν πρωτοβγήκε) μου το είχαν στείλει σε αυθεντικό δείγμα από ανταλλαγή , και το θυμάμαι μοντέρνο και γλυκό οριεντάλ .
Δεν θυμάμαι να το είχα συγκρίνει με κάποιο άλλο άρωμα τότε, έχει περάσει καιρός αλλωστε.
Όπως είχα αναφέρει και σε άλλο σχόλιο μου , γλυκά οριεντάλ στο στυλ του Hypnotic Poison κυκλοφορούν πάρα πολλά αρώματα στην αγορά.

Dec
2012
I.I
I.I

Για μένα το άρωμα αυτό είναι ΙΔΙΟ με το hypnotic poison και είναι φυσικά το ίδιο σέξυ και παιχνιδιάρικο. Ωραίο!

Dec
2012

Christina Aguilera by Night by Christina Aguilera 4.25 out of 5 based on 4 ratings and 3 user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christina Aguilera Christina Aguilera by Night fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christina Aguilera Christina Aguilera by Night, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Christina Aguilera by Night by Christina Aguilera. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Christina Aguilera by Night by Christina Aguilera αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Sarantis C-Thru Black Diamond Fruttini Ginger Passionfruit Avon True Force Elode Enigmatic Agent Provocateur L'Agent Christian Dior Hypnotic Poison Christian Dior J`adore Paco Rabanne Black XS for Her Serge Lutens La Fille de Berlin Roberto Cavalli Roberto Cavalli Essenza Mariah Carey M Avon Expressions by Reese Witherspoon: Love to the Fullest Tesori d`Oriente Papavero del Tibet Michel Germain Sexual Fleur Jessica Simpson Fancy Love Rochas Tocade Oriflame Mirage Lolita Lempicka Coral Flower Tom Ford Velvet Orchid Givenchy Ange ou Demon