Σχεδιαστές » C » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Inspire Christina Aguilera για γυναίκες

Inspire Christina Aguilera για γυναίκες

τουμπερόζα
τροπικό
Inspire Christina Aguilera για γυναίκες Εικόνες Inspire Christina Aguilera για γυναίκες Εικόνες Inspire Christina Aguilera για γυναίκες Εικόνες Inspire Christina Aguilera για γυναίκες Εικόνες Inspire Christina Aguilera για γυναίκες Εικόνες

Inspire από Christina Aguilera είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Inspire κυκλοφόρησε το έτος 2008. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Will Andrews. Οι νότες κορυφής είναι φρέζια, Μάνγκο και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι τουμπερόζα, γαρδένια και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Μόσχος και άνθη πορτοκαλιού Βαλένθιας.

φρέζια Μάνγκο λεμόνι

τουμπερόζα γαρδένια τριαντάφυλλο

σανδαλόξυλο Μόσχος άνθη πορτοκαλιού Βαλένθιας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Inspire by Christina Aguilera.

Inspire Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christina Aguilera Inspire fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christina Aguilera Inspire, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Inspire by Christina Aguilera. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Inspire by Christina Aguilera αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

s.Oliver s.Oliver Sport 1 Female Givenchy Eau de Givenchy Victoria`s Secret Isle of Pink Shimmering Fragrance Mist Neil Morris Zephyr Christian Dior J`Adore Summer Fragrance Candie`s Heartbreaker Breil Milano My Breil Perfumer`s Workshop Samba Kiss B Never Too Busy To Be Beautiful Love Fragrance Love & Toast Dew Blossom Eisenberg I Am Emanuel Ungaro Apparition Pink