Σχεδιαστές » C » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Red Sin Christina Aguilera για γυναίκες

Red Sin Christina Aguilera για γυναίκες

κανέλα
Red Sin Christina Aguilera για γυναίκες Εικόνες

Red Sin από Christina Aguilera είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Red Sin κυκλοφόρησε το έτος 2012. Οι νότες κορυφής είναι κόκκινο μήλο και Κανέλα; η μεσαία νότα είναι Κυκλάμινο; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Μόσχος και τζίντζερ.

κόκκινο μήλο Κανέλα

Κυκλάμινο

σανδαλόξυλο Μόσχος τζίντζερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Red Sin by Christina Aguilera.

Red Sin Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christina Aguilera Red Sin fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christina Aguilera Red Sin, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Red Sin by Christina Aguilera. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Red Sin by Christina Aguilera αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Donna Karan DKNY Energy for Women Gres Caline Iceberg Fluid Woman Jacomo Aura for Women Adidas Fruity Rhythm Azzaro Pink Tonic Butterfly Edition Avon Make Me Wonder Prescriptives Calyx Sheer Exhilaration Hugo Boss Hugo XX Summer Edition Benefit Maybe Baby Yves Rocher Aquarelles Végétales Eau Fruitee pour L`Ete Ulric de Varens Lily Prune Love