Σχεδιαστές » C » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

μέλι
aquatic
Woman Christina Aguilera για γυναίκες Βίντεο
Woman Christina Aguilera για γυναίκες Εικόνες

Woman από Christina Aguilera είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Woman κυκλοφόρησε το έτος 2014. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, ροζ πιπέρι, λίτσι και αχλάδι; οι μεσαίες νότες είναι μανόλια, μέλι, φύλλο βιολέτας και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, σπόρος Τόνκα και Κεχριμπάρι.

Περγαμόντο ροζ πιπέρι λίτσι αχλάδι

μανόλια μέλι φύλλο βιολέτας τριαντάφυλλο

σανδαλόξυλο σπόρος Τόνκα Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Woman by Christina Aguilera.

Woman Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christina Aguilera Woman fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christina Aguilera Woman, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Woman by Christina Aguilera. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Woman by Christina Aguilera αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Viktor&Rolf Flowerbomb Extreme Bvlgari Jasmin Noir Pierre Balmain Balmya de Balmain Mango MNG Cut for Woman Gloria Vanderbilt Reverie DSH Perfumes Cielle Jacques Fath Eau de Fath M∙A∙C Asphalt Flower Ebba Los Angeles Miss Natasha Amanda Lepore Amanda Frederic Malle Portrait of a Lady Strange Invisible Perfumes Moon Garden