Σχεδιαστές » C » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

X Pose Glamour Christina Aguilera για γυναίκες

X Pose Glamour Christina Aguilera για γυναίκες

Το έχω: 1 Το είχα : 1

X Pose Glamour Christina Aguilera για γυναίκες Εικόνες X Pose Glamour Christina Aguilera για γυναίκες Εικόνες X Pose Glamour Christina Aguilera για γυναίκες Εικόνες

X Pose Glamour από Christina Aguilera είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Οι νότες κορυφής είναι Νότες φρούτων και ροδάκινο; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, φρέζια και Βιολέτα; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, πατσουλί και Βανιλια.

Νότες φρούτων ροδάκινο

γιασεμί φρέζια Βιολέτα

Μόσχος πατσουλί Βανιλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about X Pose Glamour by Christina Aguilera.

X Pose Glamour Σχόλια Αρωμάτων

X Pose Glamour by Christina Aguilera 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christina Aguilera X Pose Glamour fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christina Aguilera X Pose Glamour, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει X Pose Glamour by Christina Aguilera. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για X Pose Glamour by Christina Aguilera αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Yves Saint Laurent In Love Again Blumarine Vintage Betty Barclay Betty Barclay in LOVE La Prairie Silver Rain Shimmer Mist Morgan Love de Toi Revlon Charlie Silver The Body Shop Dewberry Perfume Oil Celine Collection Pastel Pacsun Kirra Yellow CnR Create Sagittarius Melvita Rose - Raspberry Jeanne Arthes Boum Mango