Σχεδιαστές » C » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

X Pose Glamour Christina Aguilera για γυναίκες

X Pose Glamour Christina Aguilera για γυναίκες

Το έχω: 1 Το είχα : 1

X Pose Glamour Christina Aguilera για γυναίκες Εικόνες X Pose Glamour Christina Aguilera για γυναίκες Εικόνες X Pose Glamour Christina Aguilera για γυναίκες Εικόνες

X Pose Glamour από Christina Aguilera είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Οι νότες κορυφής είναι Νότες φρούτων και ροδάκινο; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, φρέζια και Βιολέτα; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, πατσουλί και Βανιλια.

Νότες φρούτων ροδάκινο

γιασεμί φρέζια Βιολέτα

Μόσχος πατσουλί Βανιλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about X Pose Glamour by Christina Aguilera.

X Pose Glamour Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christina Aguilera X Pose Glamour fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christina Aguilera X Pose Glamour, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει X Pose Glamour by Christina Aguilera. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για X Pose Glamour by Christina Aguilera αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Givenchy Very Irresistible Christian Dior Dior Addict 2 Gucci Gucci Eau de Parfum II Annick Goutal Petite Cherie Pierre Balmain Eau d`Ete de Balmain Summer Christian Dior J`Adore Anniversaire en Or Lulu Castagnette Just 4 U :-X Andy Warhol Andy Warhol So...? So...? What Love Passport Piece of Peace Oriflame The Babes Passion Berry Florascent Aqua Aromatica Violetta