Σχεδιαστές » C » Ανατολιτικο « Ομάδες

X Pose Stardust Christina Aguilera για γυναίκες

X Pose Stardust Christina Aguilera για γυναίκες

κακάο
μέλι

X Pose Stardust από Christina Aguilera είναι ένα Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες. Οι νότες κορυφής είναι Νότες φρούτων και λευκόμελο; οι μεσαίες νότες είναι Κακάο, νότες ξύλων και τουμπερόζα; οι νότες της βάσης είναι Κέδρος της Βιρτζίνιας και Κεχριμπάρι.

Νότες φρούτων λευκόμελο

Κακάο νότες ξύλων τουμπερόζα

Κέδρος της Βιρτζίνιας Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about X Pose Stardust by Christina Aguilera.

X Pose Stardust Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christina Aguilera X Pose Stardust fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christina Aguilera X Pose Stardust, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει X Pose Stardust by Christina Aguilera. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για X Pose Stardust by Christina Aguilera αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολιτικο
Avon Perceive Yves Rocher Neonatura Cocoon Il Profvmo Ambre d Or Nasomatto Silver Musk Penhaligon`s Artemisia Adrienne Vittadini Adrienne Vittadini Juliette Has A Gun Midnight Oud Oriflame Nomadic Him Memoire Liquide Encens Liquide Rasasi Al Maqam Damien Bash Parfum Lucifer No.3 David & Victoria Beckham Intimately Yours Men