Σχεδιαστές » C » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Theleme Cindy C. για γυναίκες

Theleme Cindy C. για γυναίκες

Theleme από Cindy C. είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, πορτοκάλι , λεμόνι, φράουλα και ροδάκινο; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, τριαντάφυλλο και πατσουλί; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι και Βανίλια.

Περγαμόντο πορτοκάλι λεμόνι φράουλα ροδάκινο

γιασεμί τριαντάφυλλο πατσουλί

Κεχριμπάρι Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Theleme by Cindy C..

Theleme Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Cindy C. Theleme fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Cindy C. Theleme, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Theleme by Cindy C.. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Theleme by Cindy C. αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Britney Spears Midnight Fantasy Givenchy Jardin d'Interdit S. Cute Love Berry Pink Laura Biagiotti Venezia Pastello Tocca Aqua Profumata Salina Nicolas Danila Aboriginal Gardens Victoria`s Secret Love Spell Sage Machado Garnet Black Phoenix Alchemy Lab Titania Escada Taj Sunset Ajmal Lure for Her Palmers Palmers Woman