Σχεδιαστές » C » Υδατινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Waterfalls Cindy Crawford για γυναίκες

Waterfalls Cindy Crawford για γυναίκες

Waterfalls από Cindy Crawford είναι ένα Υδατινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Waterfalls κυκλοφόρησε το έτος 2005. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Mark Buxton. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ, φύλλα φραγκοσταφυλλιάς, πιπέρι, Μήλο, λεμόνι και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι Βιολέτα, άγρια παιώνια, γιασεμί, κίτρινη φρέζια, Υλάνγκ Υλάνγκ, κρίνο της κοιλάδας και Λωτός; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Κεχριμπάρι, Κέδρος και λευκός μόσχος.

Μανταριν ορανζ φύλλα φραγκοσταφυλλιάς πιπέρι Μήλο λεμόνι Περγαμόντο

Βιολέτα άγρια παιώνια γιασεμί κίτρινη φρέζια Υλάνγκ Υλάνγκ κρίνο της κοιλάδας Λωτός

σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι Κέδρος λευκός μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Waterfalls by Cindy Crawford.

Waterfalls Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Cindy Crawford Waterfalls fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Cindy Crawford Waterfalls, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Waterfalls by Cindy Crawford. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Waterfalls by Cindy Crawford αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Υδατινο Λουλουδενιο
Lancome O Oui! Rochas Aquawoman Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Rain Sarantis C-Thru Blue Opal Les Parfums de Rosine Ecume de Rose Giorgio Armani Armani Code Summer Pour Femme 2010 Melange Perfume Roll-On Perfume No. 4 Rasasi Chastity Women Vapro International Rampage 100% Love Liz Claiborne Curve Wave Ebba Los Angeles Miss Ebba Pierre Cardin Bleu Marine Pour Elle