Σχεδιαστές » C » Αρωματικο « Ομάδες

Eau Egyptienne Cinq Mondes για γυναίκες

Eau Egyptienne Cinq Mondes για γυναίκες

Eau Egyptienne από Cinq Mondes είναι ένα Αρωματικο άρωμα για γυναίκες. Το άρωμα περιέχει Λωτός, κύμινο, τριαντάφυλλο, μέντα, μύρο, Κυπαρίσσι, Γεράνι, γιασεμί, άρκευθος, φιστίκι Αιγίνης, Ολίβανο και Μαστίχα.

Λωτός κύμινο τριαντάφυλλο μέντα μύρο Κυπαρίσσι Γεράνι γιασεμί άρκευθος φιστίκι Αιγίνης Ολίβανο Μαστίχα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Eau Egyptienne by Cinq Mondes.

Eau Egyptienne Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Cinq Mondes Eau Egyptienne fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Cinq Mondes Eau Egyptienne, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Eau Egyptienne by Cinq Mondes. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Eau Egyptienne by Cinq Mondes αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο
Tommy Hilfiger T Annick Goutal Eau de Lavande David & Victoria Beckham Instinct After Dark Yardley Lavander Spa Marc O`Polo Marc O`Polo Pure Green Man Van Heusen Van Heusen Paul Sebastian PS Fine Cologne Christian Dior Cruise Collection Escale a Pondichery Creative Universe Beth Terry Mare Playboy Ibiza Jean Paul Gaultier Le Male Summer 2010 Intelligent Nutrients Nurture