Σχεδιαστές » C » Λουλουδενιο « Ομάδες

Clean Shower Fresh Clean για γυναίκες

Clean Shower Fresh Clean για γυναίκες

Clean Shower Fresh από Clean είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Clean Shower Fresh κυκλοφόρησε το έτος 2007. Οι νότες κορυφής είναι λεμόνι, Μανταριν ορανζ και πορτοκάλι; οι μεσαίες νότες είναι κρίνο της κοιλάδας, άνθη πορτοκαλιάς και γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος και νότες ξύλων.

λεμόνι Μανταριν ορανζ πορτοκάλι

κρίνο της κοιλάδας άνθη πορτοκαλιάς γιασεμί

Μόσχος νότες  ξύλων

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Clean Shower Fresh by Clean.

Clean Shower Fresh Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Clean Clean Shower Fresh fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Clean Clean Shower Fresh, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Clean Shower Fresh by Clean. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Clean Shower Fresh by Clean αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Christian Lacroix Eau Florale Tommy Hilfiger Tommy Summer Cologne 2006 Halloween Halloween Sun Vera Wang Vera Wang Reminiscence Anjali Mango Mango Tattoo Yves Rocher Pur Desir de Gardenia Bogner Bogner Woman No.1 Alain Delon Samourai Woman Le Jardin Retrouve Rose The Aloha Beauty Tropical Gardenia InStyle Sex in The City Kiss