Σχεδιαστές » C » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Fresh Laundry Clean για γυναίκες

Fresh Laundry Clean για γυναίκες

Fresh Laundry Clean για γυναίκες Εικόνες

Fresh Laundry από Clean είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Fresh Laundry κυκλοφόρησε το έτος 2005. Οι νότες κορυφής είναι πορτοκάλι , λάιμ και γρασίδι; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι ηλιοτρόπιο, νότες ξύλων και Μόσχος.

πορτοκάλι λάιμ γρασίδι

γιασεμί τριαντάφυλλο

ηλιοτρόπιο νότες  ξύλων Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Fresh Laundry by Clean.

Fresh Laundry Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Clean Fresh Laundry fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Clean Fresh Laundry, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Fresh Laundry by Clean. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Fresh Laundry by Clean αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Jesus Del Pozo In Black Agatha Ruiz de la Prada Gotas de Color Avon Urban Flowers Roma Romea D`Ameor The Princess of Venice Women Secret W`eau Garden Geir Ness Laila Franck Olivier Sun Java for Women Nicolas Danila Aboriginal Gardens Marc Jacobs Apple Splash Victoria`s Secret Life Is Pink Hope Pink Mary-Kate and Ashley Olsen South Beach Chic Nicolai Parfumeur Createur Cococabana