Σχεδιαστές » C » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Wellness by Clean Harmony Clean για γυναίκες

Wellness by Clean Harmony Clean για γυναίκες

καμφορά

Wellness by Clean Harmony από Clean είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Wellness by Clean Harmony κυκλοφόρησε το έτος 2008. Οι νότες κορυφής είναι δεντρολίβανο, Ευκάλυπτος και λεμόνι Ιταλίας; οι μεσαίες νότες είναι άνθη πορτοκαλιάς, γιασεμί και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος και Κέδρος.

δεντρολίβανο Ευκάλυπτος λεμόνι Ιταλίας

άνθη πορτοκαλιάς γιασεμί τριαντάφυλλο

Μόσχος Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Wellness by Clean Harmony by Clean.

Wellness by Clean Harmony Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Clean Wellness by Clean Harmony fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Clean Wellness by Clean Harmony, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Wellness by Clean Harmony by Clean. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Wellness by Clean Harmony by Clean αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

L`Artisan Parfumeur Bois Farine Serge Lutens Iris Silver Mist Acqua di Parma Acqua di Parma Iris Nobile Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Grass Loewe I Loewe You Jil Sander Jil Sander Pure Frederic Malle L'Eau d'Hiver Iceberg Light Fluid Iceberg Woman Byredo Rose Noir Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Her Musc Eau de Parfum Intense Tom Ford Azure Lime Gosh Bitch