Σχεδιαστές » C » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

Clinique Happy Clinique για άνδρες

Clinique Happy Clinique για άνδρες

Το έχω: 2 Το άρωμα υπογραφής μου: 1

θαλασσινό
Clinique Happy Clinique για άνδρες Εικόνες Clinique Happy Clinique για άνδρες Εικόνες Clinique Happy Clinique για άνδρες Εικόνες Clinique Happy Clinique για άνδρες Εικόνες Clinique Happy Clinique για άνδρες Εικόνες Clinique Happy Clinique για άνδρες Εικόνες Clinique Happy Clinique για άνδρες Εικόνες

Clinique Happy από Clinique είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για άνδρες. Clinique Happy κυκλοφόρησε το έτος 1999. Οι νότες κορυφής είναι λάιμ, νότες πρασίνου, Μανταριν ορανζ, λεμόνι και θαλασσινές νότες; οι μεσαίες νότες είναι φρέζια, γιασεμί, κρίνο της κοιλάδας και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι Κυπαρίσσι, Μόσχος, ξύλο γκουαϊακ και Κέδρος.

λάιμ νότες πρασίνου Μανταριν ορανζ λεμόνι θαλασσινές νότες

φρέζια γιασεμί κρίνο της κοιλάδας τριαντάφυλλο

Κυπαρίσσι Μόσχος ξύλο γκουαϊακ Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Clinique Happy by Clinique.

Clinique Happy Σχόλια Αρωμάτων

Tolis
Tolis

Ένα πολύ ωραίο άρωμα,ότι πρέπει για πολύ ζεστές μέρες.Κρίμα που κρατάει πολύ λίγο.Σε όχι και τόσο ζεστές μέρες κρατάει λίγο περισσότερο.
Καλοκαίρι
4 + ώρες - Μικρή ★
Σύνολο:21/30

Aug
2014

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Clinique Clinique Happy fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Clinique Clinique Happy, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Clinique Happy by Clinique. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Clinique Happy by Clinique αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Lancome Miracle Homme L'Aquatonic Givenchy Eau Torride Azzaro Eau Belle D'Azzaro Guerlain L'Âme d'Un Héros Roccobarocco Gold Jeans Missoni Missoni Colori - Missoni Arancio Leonard Eau Fraiche de Leonard L`Occitane en Provence Citrus Verbena Summer Fragrance 2009 Masaki Matsushima mat; blue Lubin Gin Fizz Melange Perfume Melange Solid Perfume Green & Citrus Caswell Massey Number Six