Σχεδιαστές » C » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Clinique Happy In Bloom 2011 Clinique για γυναίκες

Το είχα : 1

ξινό
aquatic

Clinique Happy In Bloom 2011 από Clinique είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Clinique Happy In Bloom 2011 κυκλοφόρησε το έτος 2011. Οι νότες κορυφής είναι δαμάσκηνο, Νότες φρούτων, νότες πρασίνου και Υδάτινες νότες; οι μεσαίες νότες είναι φρέζια, κρίνο της κοιλάδας και μιμόζα; οι νότες της βάσης είναι νότες ξύλων και Κεχριμπάρι.

δαμάσκηνο Νότες φρούτων νότες πρασίνου Υδάτινες νότες

φρέζια κρίνο της κοιλάδας μιμόζα

νότες ξύλων Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Clinique Happy In Bloom 2011 by Clinique.

Clinique Happy In Bloom 2011 Σχόλια Αρωμάτων

Clinique Happy In Bloom 2011 by Clinique 5.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Clinique Clinique Happy In Bloom 2011 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Clinique Clinique Happy In Bloom 2011, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Clinique Happy In Bloom 2011 by Clinique. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Clinique Happy In Bloom 2011 by Clinique αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Lancetti Etre Femme Esteban Balade Creole Novae Plus Pearl Silver Gres Cabotine Rose CnR Create Aquarius Donna Karan DKNY Women Summer 2010 Shiseido Zen Eau de Parfum Gres Mythos Hommage a Greta Garbo Jil Sander Sensual Jil Madonna Nudes 1979 Sensual Tommy Bahama Set Sail Martinique Bath and Body Works Secret Wonderland