Σχεδιαστές » C » Λουλουδενιο « Ομάδες

Clinique Happy Summer Spray Clinique για γυναίκες

Clinique Happy Summer Spray Clinique για γυναίκες

Clinique Happy Summer Spray από Clinique είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Clinique Happy Summer Spray κυκλοφόρησε το έτος 2009. Το άρωμα περιέχει γκρειπ φρουτ και Λευκά άνθη.

γκρειπ φρουτ Λευκά  άνθη

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Clinique Happy Summer Spray by Clinique.

Clinique Happy Summer Spray Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Clinique Clinique Happy Summer Spray fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Clinique Clinique Happy Summer Spray, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Clinique Happy Summer Spray by Clinique. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Clinique Happy Summer Spray by Clinique αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Stella McCartney Sheer Stella Yves Saint Laurent Baby Doll Candy Pink S.T. Dupont Orazuli Nina Ricci L`Air du Temps L`Air du Printemps Lanvin Eclat d`Arpege Limited Edition Jacques Fath Jacques Fath Irissime Apothia IF Caron French Cancan Yardley Heritage Collection: Geranium Bond No 9 Harrods Rose Henri Bendel Jasmine & Tuberose Tokyo Milk Parfumarie Curiosite French Kiss