Σχεδιαστές » C » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

No. 1 Clive Christian για άνδρες

No. 1 Clive Christian για άνδρες

Το είχα : 1 Το θέλω: 2

No. 1 Clive Christian για άνδρες Εικόνες No. 1 Clive Christian για άνδρες Εικόνες No. 1 Clive Christian για άνδρες Εικόνες No. 1 Clive Christian για άνδρες Εικόνες No. 1 Clive Christian για άνδρες Εικόνες No. 1 Clive Christian για άνδρες Εικόνες No. 1 Clive Christian για άνδρες Εικόνες No. 1 Clive Christian για άνδρες Εικόνες No. 1 Clive Christian για άνδρες Εικόνες No. 1 Clive Christian για άνδρες Εικόνες

No. 1 από Clive Christian είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για άνδρες. No. 1 κυκλοφόρησε το έτος 2001. Οι νότες κορυφής είναι λάιμ, Μανταριν ορανζ, γκρειπ φρουτ, Κάρδαμο, μοσχοκάρυδο, πάπρικα, κύμινο και Αρτεμισία; οι μεσαίες νότες είναι κρίνο της κοιλάδας, τριαντάφυλλο, γιασεμί, ίριδα, Υλάνγκ Υλάνγκ και ηλιοτρόπιο; οι νότες της βάσης είναι Κέδρος της Βιρτζίνιας, σανδαλόξυλο, Βέτιβερ, Βανίλια, σπόρος Τόνκα, Κεχριμπάρι και Μόσχος.

λάιμ Μανταριν ορανζ γκρειπ φρουτ Κάρδαμο μοσχοκάρυδο πάπρικα κύμινο Αρτεμισία

κρίνο της κοιλάδας τριαντάφυλλο γιασεμί ίριδα Υλάνγκ Υλάνγκ ηλιοτρόπιο

Κέδρος της Βιρτζίνιας σανδαλόξυλο Βέτιβερ Βανίλια σπόρος Τόνκα Κεχριμπάρι Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about No. 1 by Clive Christian.

No. 1 Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Clive Christian No. 1 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Clive Christian No. 1, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει No. 1 by Clive Christian. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για No. 1 by Clive Christian αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Annayake Miyako Salvatore Ferragamo Incanto Al-Rehab Saat Safa Shiseido Feminite du Bois Guerlain Vol de Nuit Evasion Pierre Balmain Ambre Gris Robert Piguet Visa 2007 Etro Etra Etro Monotheme Fine Fragrances Venezia Grace Amber Creed Santal Imperial Jovan Ginseng NRG Rasasi Amber Oudh