Σχεδιαστές » C » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

V for Men Clive Christian για άνδρες

V for Men Clive Christian για άνδρες

καπνιστό
V for Men Clive Christian για άνδρες Εικόνες V for Men Clive Christian για άνδρες Εικόνες

V for Men από Clive Christian είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για άνδρες. V for Men κυκλοφόρησε το έτος 2012. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Christian Provenzano. Οι νότες κορυφής είναι Ρητίνη ελεμι και Εσπεριδοειδή; οι μεσαίες νότες είναι ρίζα ίρις, μοσχοκάρυδο, πιπέρι μαύρο, ροζ πιπέρι και πιπέρι λευκό; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, Κέδρος, Ουντ, Βέτιβερ, Ολίβανο, Βανίλια και Amberwood.

Ρητίνη ελεμι Εσπεριδοειδή

ρίζα ίρις μοσχοκάρυδο πιπέρι μαύρο ροζ πιπέρι πιπέρι λευκό

Κεχριμπάρι Κέδρος Ουντ Βέτιβερ Ολίβανο Βανίλια Amberwood

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about V for Men by Clive Christian.

V for Men Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Clive Christian V for Men fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Clive Christian V for Men, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει V for Men by Clive Christian. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για V for Men by Clive Christian αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Kenzo Flower by Kenzo Oriental Donna Karan Cashmere Mist Van Cleef & Arpels Birmane Givenchy Pi Original Code Bond No 9 New Haarlem Montale Orient Extreme Caron Yatagan Ava Luxe Hong Kong Garden Ulric de Varens Varens essentiel Santal Intense Estée Lauder Sensuous Noir Teufels Kuche Patchouly Incubus Teufels Kuche Unholy