Σχεδιαστές » C » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Cancer CnR Create για γυναίκες

Cancer CnR Create για γυναίκες

Cancer CnR Create για γυναίκες Εικόνες Cancer CnR Create για γυναίκες Εικόνες Cancer CnR Create για γυναίκες Εικόνες Cancer CnR Create για γυναίκες Εικόνες

Cancer από CnR Create είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Cancer κυκλοφόρησε το έτος 2008. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Olivier Funel. Οι νότες κορυφής είναι Μήλο Γκόλντεν και μέντα; οι μεσαίες νότες είναι καρυκεύματα, ψευδοακακία και Γεράνι; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, ίριδα και Κεχριμπάρι.

Μήλο  Γκόλντεν μέντα

καρυκεύματα ψευδοακακία Γεράνι

Μόσχος ίριδα Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Cancer by CnR Create.

Cancer Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με CnR Create Cancer fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με CnR Create Cancer, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Cancer by CnR Create. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Cancer by CnR Create αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Christian Dior J`adore Eau de Toilette Carolina Herrera 212 on Ice 2005 Emanuel Ungaro Apparition Sun Escada Escada S Rochas Reflets d'Eau de Rochas Estée Lauder Pure White Linen Light Breeze Morgan Love Love de Toi Glamstar Hanae Mori Hanae Mori Eau Fraiche Donna Karan DKNY Be Delicious Charmingly Delicious Comptoir Sud Pacifique Cool Tropic Turqouise Creative Universe Beth Terry Element of Desire So...? So...? Superstar