Σχεδιαστές » C » Πικαντικο Αρωματικο « Ομάδες

Gemini for Men CnR Create για άνδρες

Gemini for Men CnR Create για άνδρες

Gemini for Men CnR Create για άνδρες Εικόνες Gemini for Men CnR Create για άνδρες Εικόνες Gemini for Men CnR Create για άνδρες Εικόνες Gemini for Men CnR Create για άνδρες Εικόνες

Gemini for Men από CnR Create είναι ένα Πικαντικο Αρωματικο άρωμα για άνδρες. Gemini for Men κυκλοφόρησε το έτος 2010. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Olivier Funel. Οι νότες κορυφής είναι Λεβάντα, γκρειπ φρουτ και μέντα; οι μεσαίες νότες είναι λάβδανο Γαλλίας, Αρτεμισία και Δάφνη; οι νότες της βάσης είναι Βανιλια και αστεροειδής γλυκάνισος.

Λεβάντα γκρειπ φρουτ μέντα

λάβδανο Γαλλίας Αρτεμισία Δάφνη

Βανιλια αστεροειδής γλυκάνισος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Gemini for Men by CnR Create.

Gemini for Men Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με CnR Create Gemini for Men fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με CnR Create Gemini for Men, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Gemini for Men by CnR Create. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Gemini for Men by CnR Create αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πικαντικο Αρωματικο
Aramis Aramis Life My Summer Etro Anice Monotheme Fine Fragrances Venezia Tea Leaves Red Tea & Spices Parfumerie Generale PG12 Hyperessence Matale Adidas Adidas Ice Dive Cinq Mondes Rituel du Siam Corine de Farme Eros Cool Rasasi Blue For Men Amway Ancestry Oriflame Solliden for Him Ana Salazar Silencio Mansfield Antonio De Curtis