Σχεδιαστές » C » Πικαντικο Αρωματικο « Ομάδες

Sagittarius for Men CnR Create για άνδρες

Sagittarius for Men CnR Create για άνδρες

Sagittarius for Men CnR Create για άνδρες Εικόνες Sagittarius for Men CnR Create για άνδρες Εικόνες Sagittarius for Men CnR Create για άνδρες Εικόνες Sagittarius for Men CnR Create για άνδρες Εικόνες

Sagittarius for Men από CnR Create είναι ένα Πικαντικο Αρωματικο άρωμα για άνδρες. Sagittarius for Men κυκλοφόρησε το έτος 2010. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Olivier Funel. Οι νότες κορυφής είναι Λεβάντα, εστραγκόν και μέντα; οι μεσαίες νότες είναι Χαμομήλι, Γεράνι και γάλβανο; οι νότες της βάσης είναι θυμίαμα, Κυπαρίσσι, ρίγανη και τζίντζερ.

Λεβάντα εστραγκόν μέντα

Χαμομήλι Γεράνι γάλβανο

θυμίαμα Κυπαρίσσι ρίγανη τζίντζερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Sagittarius for Men by CnR Create.

Sagittarius for Men Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με CnR Create Sagittarius for Men fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με CnR Create Sagittarius for Men, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Sagittarius for Men by CnR Create. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Sagittarius for Men by CnR Create αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πικαντικο Αρωματικο
biehl parfumkunstwerke eo02 Xerjoff Uden Trussardi Trussardi Inside Iced Smell Bent Elf-Fulfilling Prophecy James Heeley Esprit du Tigre The Party The Ten Party 1986 Cinq Mondes Rituel du Siam Ayala Moriel Palas Atena Corine de Farme Eros Cool Carolina Herrera Herrera for Men Refreshing Ginger Nejma Puro Intense Eden Classic Rapport