Σχεδιαστές » C » Φουγκερ Ανατολης « Ομάδες

Cyber Garden CoSTUME NATIONAL για άνδρες

Cyber Garden CoSTUME NATIONAL για άνδρες

vinil
Cyber Garden CoSTUME NATIONAL για άνδρες Εικόνες Cyber Garden CoSTUME NATIONAL για άνδρες Εικόνες

Cyber Garden από CoSTUME NATIONAL είναι ένα Φουγκερ Ανατολης άρωμα για άνδρες. Cyber Garden κυκλοφόρησε το έτος 2013. Cyber Garden έχει δημιουργηθεί από Ennio Capasa και Antoine Lie. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, γκρειπ φρουτ, ροζ πιπέρι και νότες πρασίνου; οι μεσαίες νότες είναι βινύλιο, Γεράνι, σαφράν και φύλλο βιολέτας; οι νότες της βάσης είναι Βέτιβερ, πατσουλί, οποπονάξ, λάβδανο και βρύα.

Περγαμόντο γκρειπ φρουτ ροζ πιπέρι νότες πρασίνου

βινύλιο Γεράνι σαφράν φύλλο βιολέτας

Βέτιβερ πατσουλί οποπονάξ λάβδανο βρύα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Cyber Garden by CoSTUME NATIONAL.

Cyber Garden Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με CoSTUME NATIONAL Cyber Garden fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με CoSTUME NATIONAL Cyber Garden, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Cyber Garden by CoSTUME NATIONAL. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Cyber Garden by CoSTUME NATIONAL αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Φουγκερ Ανατολης
Versace Dreamer Police Wings Pour Homme Guess Guess Suede Chopard Heaven Alfred Dunhill Dunhill London La Perla Grigioperla Pierre Balmain BalMan Christian Audigier Ed Hardy Love & Luck for Men Fragrances of Ireland Patrick Opus Oils Divine: Eros Regency Cosmetics Jade East Bugatti Pureblack