Σχεδιαστές » C » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Scent Intense CoSTUME NATIONAL για γυναίκες

Scent Intense CoSTUME NATIONAL για γυναίκες

Το είχα : 1

Scent Intense από CoSTUME NATIONAL είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Scent Intense κυκλοφόρησε το έτος 2002. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Laurent Bruyere. Το άρωμα περιέχει Κεχριμπάρι, σανδαλόξυλο, πατσουλί, ιβίσκος, γιασεμί, τσάι και Κρυσταλικό Κεχριμπάρι.

Κεχριμπάρι σανδαλόξυλο πατσουλί ιβίσκος γιασεμί τσάι Κρυσταλικό  Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Scent Intense by CoSTUME NATIONAL.

Scent Intense Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με CoSTUME NATIONAL Scent Intense fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με CoSTUME NATIONAL Scent Intense, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Scent Intense by CoSTUME NATIONAL. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Scent Intense by CoSTUME NATIONAL αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Comme des Garcons Odeur 71 Gucci Gucci No 3 Lancetti Lancetti Femme Yves Rocher Comme une Evidence Avon Timeless Marks and Spencer True Red Creed Feuille Verte Perfumer`s Workshop Samba Nova David & Victoria Beckham Signature Story for Her Giorgio Valenti Rose Noire Renato Balestra Oro Cerruti Nino Cerruti Pour Femme