Σχεδιαστές » C » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Scent Sheer CoSTUME NATIONAL για γυναίκες

Scent Sheer CoSTUME NATIONAL για γυναίκες

ozoνώδες

Scent Sheer από CoSTUME NATIONAL είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Scent Sheer κυκλοφόρησε το έτος 2003. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Laurent Bruyere. Το άρωμα περιέχει γιασεμί, τσάι, Μόσχος, Λευκό Κεχριμπάρι, Βερίκοκο και ιβίσκος.

γιασεμί τσάι Μόσχος Λευκό  Κεχριμπάρι Βερίκοκο ιβίσκος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Scent Sheer by CoSTUME NATIONAL.

Scent Sheer Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με CoSTUME NATIONAL Scent Sheer fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με CoSTUME NATIONAL Scent Sheer, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Scent Sheer by CoSTUME NATIONAL. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Scent Sheer by CoSTUME NATIONAL αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Karl Lagerfeld Sun Moon Stars Viktor&Rolf Flowerbomb Extreme Victoria`s Secret Very Sexy (2007) Matthew Williamson Matthew Williamson Amouage Amouage Lyric Woman Yves Saint Laurent Opium Oriental Limited Edition Nez a Nez Bal Musque Jessica Simpson Fancy Love GoodTrueBeautiful Forever Lily Tsi-La Organic Kesu Space NK Champaca Amanda Lepore Amanda