Σχεδιαστές » C » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Coach for Men Coach για άνδρες

Coach for Men Coach για άνδρες

Coach for Men Coach για άνδρες Εικόνες

Coach for Men από Coach είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. Coach for Men κυκλοφόρησε το έτος 2009. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Honorine Blanc. Οι νότες κορυφής είναι γκρειπ φρουτ και Μανταριν ορανζ; οι μεσαίες νότες είναι Πετιτ γκρέιν, μοσχοκάρυδο και τσάι; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, βρύα δριός και Κέδρος της Βιρτζίνιας.

γκρειπ φρουτ Μανταριν ορανζ

Πετιτ γκρέιν μοσχοκάρυδο τσάι

πατσουλί βρύα δριός Κέδρος της Βιρτζίνιας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Coach for Men by Coach.

Coach for Men Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Coach Coach for Men fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Coach Coach for Men, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Coach for Men by Coach. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Coach for Men by Coach αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Jil Sander Jil Sander Man Emanuel Ungaro U by Ungaro for Him Tom Tailor Ocean for Men Etat Libre d`Orange Tom of Finland Jardin de France Vetiver Guepard Guepard for Man Baldessarini Del Mar Seychelles Limited Edition Profumum Roma Victrix Davidoff Adventure Eau Fraiche Giorgio Armani Armani Code Summer Pour Homme 2010 Laura Biagiotti Mistero di Roma Uomo Costamor Tabacca