Σχεδιαστές » C » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Poppy Wild Flower Coach για γυναίκες

Poppy Wild Flower Coach για γυναίκες

Poppy Wild Flower Coach για γυναίκες Εικόνες Poppy Wild Flower Coach για γυναίκες Εικόνες

Poppy Wild Flower από Coach είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Poppy Wild Flower κυκλοφόρησε το έτος 2014. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, ροζ πιπέρι, φρέζια και Μανταριν ορανζ; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί σαμπακ, κρίνο της κοιλάδας και ροδάκινο; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, Βιολέτα, ίριδα, Κέδρος και Βανίλια.

Περγαμόντο ροζ πιπέρι φρέζια Μανταριν ορανζ

γιασεμί σαμπακ κρίνο της κοιλάδας ροδάκινο

πατσουλί Βιολέτα ίριδα Κέδρος Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Poppy Wild Flower by Coach.

Poppy Wild Flower Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Coach Poppy Wild Flower fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Coach Poppy Wild Flower, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Poppy Wild Flower by Coach. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Poppy Wild Flower by Coach αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Lancome Attraction Cafe Parfums Cafe-Cafe Adventure Moschino Cheap & Chic I Love Love Abinoam Cobice Christian Dior Dior Me, Dior Me Not Trance Essence Hail Merri Guerlain Guerlain L`Instant Magic Elixir Tom Ford White Musk Collection Jasmine Musk Angel Schlesser Esprit de Gingembre Pour Femme Sage Machado Coral Morris Gocce Gocce di Napoleon La Bouquetiere Desir Absolu