Σχεδιαστές » C » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Watt Red Cofinluxe για γυναίκες

Watt Red Cofinluxe για γυναίκες

Watt Red από Cofinluxe είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Watt Red κυκλοφόρησε το έτος 1993. Το άρωμα περιέχει Βερίκοκο, Χαμομήλι, γιασεμί και ροδάκινο.

Βερίκοκο Χαμομήλι γιασεμί ροδάκινο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Watt Red by Cofinluxe.

Watt Red Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Cofinluxe Watt Red fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Cofinluxe Watt Red, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Watt Red by Cofinluxe. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Watt Red by Cofinluxe αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

John Richmond John Richmond Eau de Parfum Jeanne Arthes Arthes You & Me L`Occitane en Provence Cherry (Cerisier) S. Cute Love Berry Pink La Perla Io Lalique Amethyst Morgan Sweet Paradise Mexx Diversity Puma Woman M. Micallef Royal Muska O Boticario Glamour Lomani Best Lady