Σχεδιαστές » C » Υδατινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Coleen X Coleen Rooney για γυναίκες

Coleen X Coleen Rooney για γυναίκες

θαλασσινό

Coleen X από Coleen Rooney είναι ένα Υδατινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Coleen X κυκλοφόρησε το έτος 2007. Οι νότες κορυφής είναι Εσπεριδοειδή και πορτοκάλι; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο, κρίνο της κοιλάδας και θαλασσινό νερό; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, πατσουλί, Κέδρος της Βιρτζίνιας και Κεχριμπάρι.

Εσπεριδοειδή πορτοκάλι

τριαντάφυλλο κρίνο της κοιλάδας θαλασσινό νερό

Μόσχος πατσουλί Κέδρος της Βιρτζίνιας Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Coleen X by Coleen Rooney.

Coleen X Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Coleen Rooney Coleen X fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Coleen Rooney Coleen X, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Coleen X by Coleen Rooney. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Coleen X by Coleen Rooney αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Υδατινο Λουλουδενιο
Bond No 9 Hamptons Bath and Body Works Freshwater Cucumber Adidas Natural Vitality Compagnia Delle Indie I Ragazzi Compagnia Delle Indie Donna Les Parfums de Rosine Ecume de Rose Modigliani Paradiso Pascal Morabito Passion Mediterrannee Avec Amour Vapro International Rampage 100% Love Mazzolari Marina Oriflame Midsummer Woman Sabon Tal (Marine) Oriflame Eclipse