Σχεδιαστές » C » Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο « Ομάδες

Coleen X Black Coleen Rooney για γυναίκες

Coleen X Black Coleen Rooney για γυναίκες

Coleen X Black από Coleen Rooney είναι ένα Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Coleen X Black κυκλοφόρησε το έτος 2008. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, γκρειπ φρουτ και πραλίνα; οι μεσαίες νότες είναι γαρδένια, τριαντάφυλλο, Βιολέτα, κρίνος και βατόμουρο; οι νότες της βάσης είναι νότες ξύλων, Βανιλια, Κεχριμπάρι και Μόσχος.

Περγαμόντο γκρειπ φρουτ πραλίνα

γαρδένια τριαντάφυλλο Βιολέτα κρίνος βατόμουρο

νότες ξύλων Βανιλια Κεχριμπάρι Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Coleen X Black by Coleen Rooney.

Coleen X Black Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Coleen Rooney Coleen X Black fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Coleen Rooney Coleen X Black, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Coleen X Black by Coleen Rooney. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Coleen X Black by Coleen Rooney αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο
Aquolina Pink Sugar Betsey Johnson Betsey Johnson Mojo Be Candy Demeter Fragrance HOTKISS Girly Girl Giorgio Beverly Hills Red 2 Alain Delon Samourai Woman Love Gold Hilde Soliani Teatro Olfattivo Di Parma: Sipario Atelier Flou Ten Nine Remy Latour Diamond Rain Michel Germain Sexual Femme Gres Caline Sweet Appeal Bjorn Borg Love All Vivid Violet