Σχεδιαστές » C » Πικαντικο Αρωματικο « Ομάδες

Blue Encens Comme des Garcons για γυναίκες και άνδρες

Blue Encens Comme des Garcons για γυναίκες και άνδρες

καπνιστό
Blue Encens Comme des Garcons για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Blue Encens Comme des Garcons για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Blue Encens από Comme des Garcons είναι ένα Πικαντικο Αρωματικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Blue Encens κυκλοφόρησε το έτος 2013. Το άρωμα περιέχει Αρτεμισία, Κάρδαμο, πιπέρι μαύρο, Κανέλα, θυμίαμα και Κρυσταλικό Κεχριμπάρι.

Αρτεμισία Κάρδαμο πιπέρι μαύρο Κανέλα θυμίαμα Κρυσταλικό  Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Blue Encens by Comme des Garcons.

Blue Encens Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Comme des Garcons Blue Encens fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Comme des Garcons Blue Encens, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Blue Encens by Comme des Garcons. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Blue Encens by Comme des Garcons αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πικαντικο Αρωματικο
Maurer & Wirtz Mustang Man Compagnia Delle Indie I Ragazzi Compagnia Delle Indie Uomo Xerjoff Uden s.Oliver s.Oliver Hot Edition Men Gendarme 7 Sinful Scents Vanity Jovan Sex Appeal Demeter Fragrance Always Energetic Diptyque L`Eau de Tarocco Ayala Moriel Palas Atena Arno Sorel Shaman Extreme Eisenberg J'ose Yves Rocher Tel Quel