Σχεδιαστές » C » Λουλουδενιο « Ομάδες

Comme des Garcons 2 Flower Power Comme des Garcons για γυναίκες

Comme des Garcons 2 Flower Power Comme des Garcons για γυναίκες

Comme des Garcons 2 Flower Power από Comme des Garcons είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Comme des Garcons 2 Flower Power κυκλοφόρησε το έτος 2001. Το άρωμα περιέχει λάβδανο, μανόλια, μύρτιλο, μέντα, Κέδρος, θυμίαμα, πατσουλί, Βέτιβερ και μάτε.

λάβδανο μανόλια μύρτιλο μέντα Κέδρος θυμίαμα πατσουλί Βέτιβερ μάτε

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Comme des Garcons 2 Flower Power by Comme des Garcons.

Comme des Garcons 2 Flower Power Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Comme des Garcons Comme des Garcons 2 Flower Power fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Comme des Garcons Comme des Garcons 2 Flower Power, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Comme des Garcons 2 Flower Power by Comme des Garcons. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Comme des Garcons 2 Flower Power by Comme des Garcons αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Anna Sui Dolly Girl Ooh La Love Stella McCartney Sheer Stella 2008 Reminiscence Etoile de Rem Fragonard Rose de Mai Priscilla Presley Roses and More Mistral Verbena Flower Crazylibellule and the Poppies ShanghaiJava Blue Orchidee Lush Flower Market Krigler English Promenade Fragonard Mimosa Henri Bendel Orange Flower Oriflame Lucia