Σχεδιαστές » C » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

κανέλα
Comme des Garcons Series 1 Leaves: Shiso Comme des Garcons για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Comme des Garcons Series 1 Leaves: Shiso από Comme des Garcons είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Comme des Garcons Series 1 Leaves: Shiso κυκλοφόρησε το έτος 2000. Το άρωμα περιέχει κύμινο, κόλιανδρος, Κανέλα, μέντα, λεμόνι και σίσο.

κύμινο κόλιανδρος Κανέλα μέντα λεμόνι σίσο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Comme des Garcons Series 1 Leaves: Shiso by Comme des Garcons.

Comme des Garcons Series 1 Leaves: Shiso Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Comme des Garcons Comme des Garcons Series 1 Leaves: Shiso fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Comme des Garcons Comme des Garcons Series 1 Leaves: Shiso, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Comme des Garcons Series 1 Leaves: Shiso by Comme des Garcons. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Comme des Garcons Series 1 Leaves: Shiso by Comme des Garcons αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Annayake Annayake Pour Elle Celine Celine Sensual Summer Ralph Lauren Lauren Al-Rehab Nebras Estée Lauder Pleasures Artist`s Edition Louis Feraud Louis Feraud Revlon Rouge de Revlon Bath and Body Works Cucumber Melon Yves Saint Laurent Rive Gauche Intense Absolument Parfemeur Absolument Absinthe American Beauty Beloved Moments Calypso Christiane Celle Jasmin