Σχεδιαστές » C » Λουλουδενιο « Ομάδες

Comme des Garcons Series 2 Red: Rose Comme des Garcons για γυναίκες

Comme des Garcons Series 2 Red: Rose Comme des Garcons για γυναίκες

Comme des Garcons Series 2 Red: Rose από Comme des Garcons είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Comme des Garcons Series 2 Red: Rose κυκλοφόρησε το έτος 2001. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Fran. Το άρωμα περιέχει πάπρικα, Γεράνι, βατόμουρο, ροζ πιπέρι, κόκκινο τριαντάφυλλο, τριαντάφυλλο Βουλγαρίας και μύρτιλο.

πάπρικα Γεράνι βατόμουρο ροζ πιπέρι κόκκινο τριαντάφυλλο τριαντάφυλλο Βουλγαρίας μύρτιλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Comme des Garcons Series 2 Red: Rose by Comme des Garcons.

Comme des Garcons Series 2 Red: Rose Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Rose fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Rose, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Comme des Garcons Series 2 Red: Rose by Comme des Garcons. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Comme des Garcons Series 2 Red: Rose by Comme des Garcons αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Issey Miyake A Scent by Issey Miyake Romeo Gigli G Gigli Givenchy Very Irresistible Bulgarian Rose Liz Claiborne Liz Claiborne Oriflame Giordani Gold Revlon Love Her Madly Victoria`s Secret Dream Angels Heavenly Bloom Fragonard Freesia L`Artisan Parfumeur Fleur D'Oranger Alyssa Ashley Alyssa Ashley Green Tea Essence Caron Farnesiana Il Profvmo Osmo Scents Gardenia Royal