Σχεδιαστές » C » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Το έχω: 1 Το είχα : 1

καπνιστό
κανέλα
Comme des Garcons Series 3 Incense: Jaisalmer Comme des Garcons για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Comme des Garcons Series 3 Incense: Jaisalmer από Comme des Garcons είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Comme des Garcons Series 3 Incense: Jaisalmer κυκλοφόρησε το έτος 2002. Το άρωμα περιέχει Κεχριμπάρι, Κανέλα, Βενζόη , πιπέρι, Ξύλο Εβένου, ξύλο γκουαϊακ, θυμίαμα, Κάρδαμο, πιπεριά τσίλι και κόκκινα μούρα.

Κεχριμπάρι Κανέλα Βενζόη πιπέρι Ξύλο Εβένου ξύλο γκουαϊακ θυμίαμα Κάρδαμο πιπεριά τσίλι κόκκινα μούρα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Comme des Garcons Series 3 Incense: Jaisalmer by Comme des Garcons.

Comme des Garcons Series 3 Incense: Jaisalmer Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Jaisalmer fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Jaisalmer, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Comme des Garcons Series 3 Incense: Jaisalmer by Comme des Garcons. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Comme des Garcons Series 3 Incense: Jaisalmer by Comme des Garcons αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Trussardi Trussardi Inside for men Nikos Nikos Alfred Dunhill Dunhill Pursuit Tauer Perfumes 05 Incense Extreme Montale Vetiver Des Sables Helmut Lang Eau de Cologne Serge Lutens Feminite du Bois Byredo Bal d'Afrique Profumi del Forte Versilia Vintage Boise CB I Hate Perfume Fire From Heaven Montale Full Incense Creed Spice and Wood