Σχεδιαστές » C » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

καπνιστό
Comme des Garcons Series 3 Incense: Zagorsk Comme des Garcons για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Comme des Garcons Series 3 Incense: Zagorsk από Comme des Garcons είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Comme des Garcons Series 3 Incense: Zagorsk κυκλοφόρησε το έτος 2002. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Evelyne Boulanger. Το άρωμα περιέχει Πεύκο, ίριδα, ξύλο ινόκι, Βιολέτα, πιπεριά τσίλι, Κέδρος, Σημύδα, Ολίβανο και θυμίαμα.

Πεύκο ίριδα ξύλο ινόκι Βιολέτα πιπεριά τσίλι Κέδρος Σημύδα Ολίβανο θυμίαμα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Comme des Garcons Series 3 Incense: Zagorsk by Comme des Garcons.

Comme des Garcons Series 3 Incense: Zagorsk Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Zagorsk fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Zagorsk, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Comme des Garcons Series 3 Incense: Zagorsk by Comme des Garcons. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Comme des Garcons Series 3 Incense: Zagorsk by Comme des Garcons αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Parfumerie Generale PG13 Brulure de Rose Etro Patchouly Kenzo Flower by Kenzo Oriental Maitre Parfumeur et Gantier Eau de Parfum de George Sand Balenciaga Cristobal pour Homme Chanel Allure Pour Homme Parfumerie Generale PG02 Coze Reminiscence Essence by Reminiscence Guerlain Aroma Allegoria Exalting Aromaparfum Givenchy Pi Original Code Etro Shaal Nur Viktor&Rolf Antidote