Σχεδιαστές » C » Ξυλωδη « Ομάδες

Το είχα : 1

αλδεϋδικό
Comme des Garcons Series 6 Synthetic: Tar Comme des Garcons για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Comme des Garcons Series 6 Synthetic: Tar από Comme des Garcons είναι ένα Ξυλωδη άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Comme des Garcons Series 6 Synthetic: Tar κυκλοφόρησε το έτος 2004. Το άρωμα περιέχει οποπονάξ, Περγαμόντο, στίραξ, Αλδεϋδες, Νότες Ανθών, δέρμα, Δάφνη, Βέτιβερ και σανδαλόξυλο.

οποπονάξ Περγαμόντο στίραξ Αλδεϋδες Νότες Ανθών δέρμα Δάφνη Βέτιβερ σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Comme des Garcons Series 6 Synthetic: Tar by Comme des Garcons.

Comme des Garcons Series 6 Synthetic: Tar Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Comme des Garcons Comme des Garcons Series 6 Synthetic: Tar fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Comme des Garcons Comme des Garcons Series 6 Synthetic: Tar, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Comme des Garcons Series 6 Synthetic: Tar by Comme des Garcons. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Comme des Garcons Series 6 Synthetic: Tar by Comme des Garcons αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη
Adidas Adidas 3 Man Benetton Paradiso Inferno Man Issey Miyake L`Eau d`Issey Pour Homme Summer Glimmer Kenneth Cole Signature Pierre Balmain Miss Balmain Guerlain Vetiver Ocean Pacific Ocean Pacific for Men Jacques Bogart Witness Kanøn Norwegian Wood D.S. & Durga Cedar Galimard Bel Canto Alyssa Ashley Essence de Patchouli