Σχεδιαστές » C » Ανατολιτικο « Ομάδες

κακάο
Comme des Garcons Series 7 Sweet: Spicy Cocoa Comme des Garcons για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Comme des Garcons Series 7 Sweet: Spicy Cocoa Comme des Garcons για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Comme des Garcons Series 7 Sweet: Spicy Cocoa από Comme des Garcons είναι ένα Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Comme des Garcons Series 7 Sweet: Spicy Cocoa κυκλοφόρησε το έτος 2005. Οι νότες κορυφής είναι Μαύρη Σοκολάτα, γκρειπ φρουτ, λεμόνι και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι κόλιανδρος και Κάρδαμο; οι νότες της βάσης είναι Καρύδα και πιπέρι.

Μαύρη Σοκολάτα γκρειπ φρουτ λεμόνι Περγαμόντο

κόλιανδρος Κάρδαμο

Καρύδα πιπέρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Comme des Garcons Series 7 Sweet: Spicy Cocoa by Comme des Garcons.

Comme des Garcons Series 7 Sweet: Spicy Cocoa Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Comme des Garcons Comme des Garcons Series 7 Sweet: Spicy Cocoa fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Comme des Garcons Comme des Garcons Series 7 Sweet: Spicy Cocoa, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Comme des Garcons Series 7 Sweet: Spicy Cocoa by Comme des Garcons. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Comme des Garcons Series 7 Sweet: Spicy Cocoa by Comme des Garcons αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολιτικο
Comme des Garcons Glitter L`Artisan Parfumeur Patchouli Patch Azzaro Azzaro Pour Homme Elixir Bois 1920 Sutra Ylang Prada No9 Benjoin M. Micallef Shanaan Creed Vanisia Juliette Has A Gun Midnight Oud Chanel Allure Homme Edition Blanche Keiko Mecheri Attar de Roses Lucien Lelong Sirocco Ermenegildo Zegna Zegna Intenso Limited Edition