Σχεδιαστές » C » « Ομάδες

Daphne Comme des Garcons για γυναίκες

τουμπερόζα
καπνιστό
Daphne Comme des Garcons για γυναίκες Εικόνες

Daphne από Comme des Garcons είναι ένα άρωμα για γυναίκες. Daphne κυκλοφόρησε το έτος 2009. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Antoine Lie. Το άρωμα περιέχει Νεράντζι, θυμίαμα, σαφράν, τριαντάφυλλο, γιασεμί, τουμπερόζα, ίριδα, πατσουλί, Ουντ, Κεχριμπάρι και Βανίλια.

Νεράντζι θυμίαμα σαφράν τριαντάφυλλο γιασεμί τουμπερόζα ίριδα πατσουλί Ουντ Κεχριμπάρι Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Daphne by Comme des Garcons.

Daphne Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Comme des Garcons Daphne fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Comme des Garcons Daphne, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Daphne by Comme des Garcons. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Daphne by Comme des Garcons αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα
Tommy Hilfiger Tommy Summer Cologne 2008 Vive Maria Forbidden Fragrance Mis(s) Behave Reminiscence Mi Fa Pupa Plumes Joop! Joop! Go Electric Heat Pacsun Vurt DSH Perfumes Eau de la Favourite (The Perfumed Court ; Natural) Nicolas Danila Arabian Gardens Essentially Me La Joupe CB I Hate Perfume November Burberry Society Yves Rocher So Elixir Eau de Toilette