Σχεδιαστές » C » Κιτρο « Ομάδες

Energy C Grapefruit Comme des Garcons για γυναίκες και άνδρες

Energy C Grapefruit Comme des Garcons για γυναίκες και άνδρες

Energy C Grapefruit Comme des Garcons για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Energy C Grapefruit Comme des Garcons για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Energy C Grapefruit από Comme des Garcons είναι ένα Κιτρο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Energy C Grapefruit κυκλοφόρησε το έτος 2008. Οι νότες κορυφής είναι γκρειπ φρουτ, Πετιτ γκρέιν και κασσία; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, νερόλι και Μανταριν ορανζ; οι νότες της βάσης είναι ίριδα, Μόσχος, βρύα δριός και Βέτιβερ.

γκρειπ φρουτ Πετιτ γκρέιν κασσία

γιασεμί νερόλι Μανταριν ορανζ

ίριδα Μόσχος βρύα δριός Βέτιβερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Energy C Grapefruit by Comme des Garcons.

Energy C Grapefruit Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Comme des Garcons Energy C Grapefruit fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Comme des Garcons Energy C Grapefruit, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Energy C Grapefruit by Comme des Garcons. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Energy C Grapefruit by Comme des Garcons αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Κιτρο
Bath and Body Works Hello Sugar! Geo. F. Trumper Extract of Limes Cologne Hermes Eau d`Orange Verte Tommy Hilfiger Tommy Jeans Creed Bois de Cedrat Jalaine Citrus Dream So...? So...? Into the night Parfums Berdoues Citrus Hesperida Truefitt & Hill West Indian Limes I Profumi di Firenze Limone di Sicilia Faberlic Donna Felice The Organic Pharmacy Organic Glam Citron