Σχεδιαστές » C » Κιτρο « Ομάδες

Energy C Lime Comme des Garcons για γυναίκες και άνδρες

Energy C Lime Comme des Garcons για γυναίκες και άνδρες

ξινό
Energy C Lime Comme des Garcons για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Energy C Lime Comme des Garcons για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Energy C Lime από Comme des Garcons είναι ένα Κιτρο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Energy C Lime κυκλοφόρησε το έτος 2008. Οι νότες κορυφής είναι λάιμ, Περγαμόντο και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, τριαντάφυλλο και κρίνος; οι νότες της βάσης είναι Κέδρος, Κεχριμπάρι και Μόσχος.

λάιμ Περγαμόντο λεμόνι

γιασεμί τριαντάφυλλο κρίνος

Κέδρος Κεχριμπάρι Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Energy C Lime by Comme des Garcons.

Energy C Lime Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Comme des Garcons Energy C Lime fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Comme des Garcons Energy C Lime, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Energy C Lime by Comme des Garcons. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Energy C Lime by Comme des Garcons αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Κιτρο
Donna Karan DKNY Be Delicious Picnic in the Park for Men Victoria`s Secret Very Sexy for Him 2 Comptoir Sud Pacifique Kumquat Alhambra Cattier Eau de Matin Accord Parfait Citron & Mandarine Fragonard Citron L`Erbolario Citrus Krigler Relaxing Verbena 29 Caswell Massey Pomegranate Atelier Cologne Orange Sanguine Adolfo Dominguez Azahar Faberlic Donna Felice