Σχεδιαστές » C » Ξυλωδη « Ομάδες

Hinoki Comme des Garcons για άνδρες

Hinoki Comme des Garcons για άνδρες

καμφορά

Hinoki από Comme des Garcons είναι ένα Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. Hinoki κυκλοφόρησε το έτος 2008. Το άρωμα περιέχει Κυπαρίσσι, Καμφορά, Κέδρος, Θυμάρι, πεύκο, νότες ξύλων, Ολίβανο, βρύα δριός, Βέτιβερ και ξύλο ινόκι.

Κυπαρίσσι Καμφορά Κέδρος Θυμάρι πεύκο νότες  ξύλων Ολίβανο βρύα δριός Βέτιβερ ξύλο ινόκι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Hinoki by Comme des Garcons.

Hinoki Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Comme des Garcons Hinoki fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Comme des Garcons Hinoki, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Hinoki by Comme des Garcons. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Hinoki by Comme des Garcons αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη
Canali Summer Night Acqua di Parma Colonia Intensa Versace Green Jeans Parfumerie Generale PG18 Cadjmere Zara Sandalo Ocean Pacific Ocean Pacific for Men Profumum Roma Alba Jalaine Patchouli Maitre Parfumeur et Gantier Route du Vetiver Arno Sorel Shaman Platinum Roger Vivier Le Santal Ortigia Sicilia Sandalo