Σχεδιαστές » C » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Pearly Monster Comme des Garcons για γυναίκες

Pearly Monster Comme des Garcons για γυναίκες

Pearly Monster από Comme des Garcons είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Pearly Monster κυκλοφόρησε το έτος 2006. Το άρωμα περιέχει καρυκεύματα, Κεχριμπάρι, ρόδι, Μαγιάτικο τριαντάφυλλο, Βανίλια, κρίνο της κοιλάδας και Κέδρος.

καρυκεύματα Κεχριμπάρι ρόδι Μαγιάτικο τριαντάφυλλο Βανίλια κρίνο της κοιλάδας Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Pearly Monster by Comme des Garcons.

Pearly Monster Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Comme des Garcons Pearly Monster fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Comme des Garcons Pearly Monster, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Pearly Monster by Comme des Garcons. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Pearly Monster by Comme des Garcons αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

La Perla Charme Al-Rehab Maysoon Serge Lutens Iris Silver Mist Alviero Martini GeoBlack Woman Tommy Bahama Set Sail St. Barts for Women Liz Claiborne Mambo Mix Neil Morris Gotham Jean-Louis Scherrer Miss Scherrer Lanvin Lanvin L`Homme Angel Schlesser Esprit de Gingembre Pour Femme Miller et Bertaux L’eau de parfum #1 Parfum Trouve Donna Karan DKNY Golden Delicious