Σχεδιαστές » C » Ξυλωδη « Ομάδες

Wonderwood Comme des Garcons για άνδρες

Wonderwood Comme des Garcons για άνδρες

Το έχω: 2 Το θέλω: 3

Wonderwood Comme des Garcons για άνδρες Βίντεο
Wonderwood Comme des Garcons για άνδρες Εικόνες Wonderwood Comme des Garcons για άνδρες Εικόνες

Wonderwood από Comme des Garcons είναι ένα Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. Wonderwood κυκλοφόρησε το έτος 2010. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Antoine Lie. Το άρωμα περιέχει βετιβέρ, σανδαλόξυλο, πατσουλί, ξύλο γκουαϊακ, Κέδρος της Βιρτζίνιας, Ουντ, Κυπαρίσσι, πιπέρι Μαδαγασκάρης, Περγαμόντο, θυμίαμα, μοσχοκάρυδο, κασμήρι και κύμινο.

βετιβέρ σανδαλόξυλο πατσουλί ξύλο γκουαϊακ Κέδρος της Βιρτζίνιας Ουντ Κυπαρίσσι πιπέρι Μαδαγασκάρης Περγαμόντο θυμίαμα μοσχοκάρυδο κασμήρι κύμινο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Wonderwood by Comme des Garcons.

Wonderwood Σχόλια Αρωμάτων

babaefro
babaefro

Το Wonderwood είναι αυτό ακριβώς που φανερώνει το όνομα του! Ένα άρωμα απόλυτα ξυλώδες καθόλη τη διάρκεια του. Εδώ δεν υπάρχει κάποια μείξη των ξυλώδων νοτών με άλλες νότες όπως βανίλια, εσπεριδοειδή κτλ όπως συμβαίνει στην πλειονότητα των ξυλωδών αρωμάτων. Το Wonderwood μυρίζει ξύλο, ξύλο και πάλι ξύλο. Η διακύμανση του είναι μικρή (μένει κοντά στο δέρμα) και η διάρκεια του μέτρια. Είναι ένα άρωμα ευκολοφόρετο για κάθε περίσταση και εποχή. Επίσης, μπορεί να φορεθεί πολύ άνετα και απο γυναίκες, παρόλο που λανσάρεται στην αγορά ως αντρικό.

Βαθμολγία: 8/10

Apr
2016

Wonderwood by Comme des Garcons 5.00 out of 5 based on 1 ratings and 1 user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Comme des Garcons Wonderwood fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Comme des Garcons Wonderwood, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Wonderwood by Comme des Garcons. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Wonderwood by Comme des Garcons αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη
Comme des Garcons Hinoki Krizia Spazio Krizia Uomo Accord Parfait Patchouli & Musc Blanc Accord Parfait Heliotrope & Santal Le Prince Jardinier Arboretum Ajmal Vice Le Labo Vetyver 46 Pacifica Tibetan Mountain Temple Roxana Illuminated Perfume Chaparral® Jacomo Ambro de Jacomo Caswell Massey Tricorn Sage Machado Pearl