Σχεδιαστές » C » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Patchouly Compagnia Delle Indie για γυναίκες και άνδρες

Patchouly Compagnia Delle Indie για γυναίκες και άνδρες

Patchouly Compagnia Delle Indie για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Patchouly από Compagnia Delle Indie είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Η νότα κορυφής είναι Περγαμόντο; η μεσαία νότα είναι Γεράνι; οι νότες της βάσης είναι νούφαρο και πατσουλί.

Περγαμόντο

Γεράνι

νούφαρο πατσουλί

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Patchouly by Compagnia Delle Indie.

Patchouly Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Compagnia Delle Indie Patchouly fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Compagnia Delle Indie Patchouly, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Patchouly by Compagnia Delle Indie. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Patchouly by Compagnia Delle Indie αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Hugo Boss Hugo Energise Frederic Malle French Lover Crabtree & Evelyn Uncharted The Different Company Sel de Vetiver Jardin de France Eau irisee Annick Goutal Ninfeo Mio Smell Bent Pere Noel Coward Davidoff Adventure Eau Fraiche Costamor Tabacca DSH Perfumes The´ du Monde Rubino Cosmetics Predateur ou Proie