Σχεδιαστές » C » Ξυλωδη « Ομάδες

Barbier des Isles Comptoir Sud Pacifique για άνδρες

Barbier des Isles Comptoir Sud Pacifique για άνδρες

Το είχα : 1

καπνιστό

Barbier des Isles από Comptoir Sud Pacifique είναι ένα Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. Barbier des Isles κυκλοφόρησε το έτος 1978. Οι νότες κορυφής είναι πορτοκάλι , Περγαμόντο και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, γαρίφαλο, θυμίαμα και Κάρδαμο; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, Μόσχος, Βέτιβερ, Ροδόξυλο Βραζιλίας και Μύρο.

πορτοκάλι Περγαμόντο λεμόνι

γιασεμί γαρίφαλο θυμίαμα Κάρδαμο

πατσουλί Μόσχος Βέτιβερ Ροδόξυλο Βραζιλίας Μύρο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Barbier des Isles by Comptoir Sud Pacifique.

Barbier des Isles Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Comptoir Sud Pacifique Barbier des Isles fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Comptoir Sud Pacifique Barbier des Isles, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Barbier des Isles by Comptoir Sud Pacifique. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Barbier des Isles by Comptoir Sud Pacifique αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη
Acqua di Parma Colonia Intensa Sergio Tacchini Sergio Tacchini L`Occitane en Provence Eau d'Iparie Kenneth Cole Signature Jacques Bogart Bogart CityTower Le Prince Jardinier Arboretum Zara Vetiver Eclectic Collections Agenda Gendarme 7 Sinful Scents Lust Kanøn Norwegian Wood Keiko Mecheri Genie des Bois Comme des Garcons Wonderwood