Σχεδιαστές » C » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Bois Royal Comptoir Sud Pacifique για γυναίκες και άνδρες

Bois Royal Comptoir Sud Pacifique για γυναίκες και άνδρες

Bois Royal Comptoir Sud Pacifique για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Bois Royal από Comptoir Sud Pacifique είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Bois Royal κυκλοφόρησε το έτος 2013. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Sidonie Lancesseur. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, λεμόνι και Kίτρο; οι μεσαίες νότες είναι κύμινο, Γεράνι και πατσουλί; οι νότες της βάσης είναι Κέδρος, Βέτιβερ Αϊτής, βρύα δριός και Βενζόη.

Περγαμόντο λεμόνι Kίτρο

κύμινο Γεράνι πατσουλί

Κέδρος Βέτιβερ Αϊτής βρύα δριός Βενζόη

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Bois Royal by Comptoir Sud Pacifique.

Bois Royal Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Comptoir Sud Pacifique Bois Royal fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Comptoir Sud Pacifique Bois Royal, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Bois Royal by Comptoir Sud Pacifique. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Bois Royal by Comptoir Sud Pacifique αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Thierry Mugler Alien Al-Rehab Nafees Givenchy Les Parfums Mythiques - Organza Indecence Ted Lapidus Altamir Loewe Solo Loewe Eau de Cologne Intense Marc O`Polo Marc O`Polo Midsummer Man Scents of Time Ankh Mojo Be Glamouros ID Parfums Le Temps de Reines Lorenzo Villoresi Incensi Angel Schlesser Angel Schlesser Homme Oriental Edition Lulu Guinness Cast A Spell