Σχεδιαστές » C » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Coeur de Vahine Comptoir Sud Pacifique για γυναίκες

Coeur de Vahine Comptoir Sud Pacifique για γυναίκες

Coeur de Vahine Comptoir Sud Pacifique για γυναίκες Εικόνες

Coeur de Vahine από Comptoir Sud Pacifique είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Coeur de Vahine κυκλοφόρησε το έτος 2004. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, Σανγκουίνι, ροδάκινο και φρούτο του πάθους; οι μεσαίες νότες είναι λουλούδι τιαρέ, γιασεμί, άνθη πορτοκαλιάς και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος και Βανίλια.

Περγαμόντο Σανγκουίνι ροδάκινο φρούτο του πάθους

λουλούδι τιαρέ γιασεμί άνθη πορτοκαλιάς τριαντάφυλλο

Μόσχος Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Coeur de Vahine by Comptoir Sud Pacifique.

Coeur de Vahine Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Comptoir Sud Pacifique Coeur de Vahine fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Comptoir Sud Pacifique Coeur de Vahine, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Coeur de Vahine by Comptoir Sud Pacifique. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Coeur de Vahine by Comptoir Sud Pacifique αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Kenzo Flower by Kenzo Kenzo Summer by Kenzo Britney Spears In Control Curious NafNaf Une Touche de Naf Naf Marks and Spencer Autograph New York Lolita Lempicka Coral Flower La Maison de la Vanille Vanille Divine des Tropiques Caron Nuit de Noel Chanel Les Exclusifs de Chanel Cuir de Russie Tonatto Profumi M'oma Boucheron Boucheron Femme Baccarat Limited Edition Florascent Aqua Composita Tango