Σχεδιαστές » C » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Hemisphere Sud Comptoir Sud Pacifique για γυναίκες

Hemisphere Sud Comptoir Sud Pacifique για γυναίκες

Hemisphere Sud Comptoir Sud Pacifique για γυναίκες Εικόνες Hemisphere Sud Comptoir Sud Pacifique για γυναίκες Εικόνες Hemisphere Sud Comptoir Sud Pacifique για γυναίκες Εικόνες

Hemisphere Sud από Comptoir Sud Pacifique είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Hemisphere Sud κυκλοφόρησε το έτος 2008. Οι νότες κορυφής είναι πορτοκάλι , πιπέρι και τριαντάφυλλο; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, παιώνια και Λωτός; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, Βανίλια, Κεχριμπάρι και Μόσχος.

πορτοκάλι πιπέρι τριαντάφυλλο

γιασεμί παιώνια Λωτός

πατσουλί Βανίλια Κεχριμπάρι Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Hemisphere Sud by Comptoir Sud Pacifique.

Hemisphere Sud Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Comptoir Sud Pacifique Hemisphere Sud fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Comptoir Sud Pacifique Hemisphere Sud, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Hemisphere Sud by Comptoir Sud Pacifique. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Hemisphere Sud by Comptoir Sud Pacifique αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Mexx Mexx Black for Her Jean Paul Gaultier Classique L`Eau d`Ete Sans Alcohol Fifi Chachnil Fifi Chachnil Jean Paul Gaultier Classique Prestige Bath House Indian Ginger and Orchid Enrico Coveri Enrico Coveri Paillettes 3 Lancome Sikkim (La Collection Fragrances) The Party The Garden Party Iris Jeanne Arthes Made In Love Van Cleef & Arpels First Love Guerlain Terracotta Voile d'Ete Crazylibellule and the Poppies L`Olfactive 129